Close

Jsem instruktorka jógy se sídlem v Praze. 

Strávila jsem své dětství v Praze kde jsem se věnovala od malička všem možným sportům jako tanci, atletice, jízdě na kole atd. V roce 2006 jsem se vydala na svou cestu do Itálie, kde jsem zůstala dalších skoro 10let. Bylo mi 25 let, když jsem si uvědomila, že chci žít zdravěji, nejen fyzicky, ale i holisticky. Chybělo mi spojení o kterém jsem věděla, že tam na mě čeká. Inspirována zdravým životním stylem, tato cesta mě vedla k  první lekci jógy Ashtangy, kde jsem se do cvičení zamilovala. Asthanga to byla láska na první pohled.

ŽIVOT JAKO JOGI
Jóga poctivě změnila můj život ve všech směrech: je to moje vášeň, takto jsem si vytvořila své nejbližší přátele a vztahy, a to je to, co inspiruje můj každodenní život. Díky tomu jsem soucitnější a trpělivější jak s ostatními, tak sama se s sebou. Naučilo mě to nesoudit, protože vím, že každý je na své vlastní jedinečné cestě a že všichni děláme maximum.

KURZ, VÁŠEŇ A CESTOVÁNÍ
Když jsem před sedmi lety absolvovala svou první lekci jógy, věděla jsem, že jsem začala svou skutečnou životní cestou. Chtěla jsem se dozvědět vše, co jsem mohla o výživě, zdraví a wellness. Nikdy jsem se necítila tak soustředěná a vědomá. V roce 2019 jsem se vydala do jižní Indie do Kerali, kde jsem absolovala instruktorský kurz 200hr Ashtangy a Hatha jógy. Po úspěšném dokončení jsme se vydali na cestu po Indii zakončenou v Sivananda Ashrámu, kde jsem 14 dní intenzivně cvičila, meditovala a učila se vše o úžasné Sivananda sequence.


Bydlím v Praze, kde učím jógu lokálně. Nejcennější částí mé práce je propojení s lidmi všech věkových skupin a typů těla. Ráda vidím, jak se člověk cítí po hodině, s úsměvem a záři na tváři.

O MOTIVACI
Příroda, slunce a oceán mě motivují. Inspirují mě také další učitelé jógy, studenti a velká kultura lidí, kteří svůj život zasvěcují zdraví, meditaci a kondici.


Protože jóga je moje práce a také moje vášeň. Hodně cestuji a užívám si života. 

Každé cvičení jógy začnu a ukončuji vděčností. Vyjadřuji vděčnost mému tělu, za to jak pro mě každý den těžce pracuje, uvědomovat si, že schopnost jakého koliv pohybu těla je největším požehnáním ze všech. Dostali jsme jedno tělo, takže ho ctěme, vychovávejme a milujme. Přijměme své dary a svou jedinečnost.

O POTRAVINOVÉ FILOZOFII
Když jsem se poprvé zamilovala do jógy a zdraví, začala jsem zkoumat výživu a  roky jsem se věnovala zkoušení všech způsobů stravování: organické, bez zrna, bez cukru, bez alkoholu, vegetariánské, veganské, syrové veganské, téměř všechno ovoce, Ajurvédské a dokonce načasování mého příjmu bílkovin. Udělala jsem to, protože: chtěla jsem cítit, co je pro mě nejlepší, místo aby mi bylo řečeno, že bych měla jíst určitým způsobem. Dozvěděla jsem se, že všichni potřebujeme něco trochu jiného a neexistuje univerzální návod pro všechny. Poslouchejte vždy své tělo, řekne Vám, díky čemu se cítíte dobře.

O ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ
Věřím, že zdraví a štěstí závisí na čtyřech faktorech:

Zůstaňte věrní svému vnitřnímu hlasu.
Být na blízku skupiny přátel a rodiny, kteří vás podporují a mají na srdci Vaše nejlepší zájmy.
Zkoušet nové věci a mít stále otevřenou mysl, ať už se jedná o nová jídla, kultury nebo cvičení. Je důležité válet se údery a nezůstávat stojatí. Jedinou stálostí v životě je změna.
Být fyzicky aktivní a pravidelně pohybovat svým tělem.